fbpx
Układanie płytek Dopiewo
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Dopiewie

Naszą specjalnością jest profesjonalne układanie płytek. Zachęcamy do współpracy wszystkich klientów z Dopiewa oraz z okolicznych lokalizacji, którzy szukają ekspertów od prac glazurniczych. Wieloletnia działalność zapewniła nam doświadczenie we flizowaniu powierzchni zróżnicowanymi typami płytek. Z największą starannością układamy nie tylko gres i płytki ceramiczne, ale także elementy wymagające większego zaangażowania i precyzji, takie jak mozaika czy klinkier. Specjalizujemy się zwłaszcza w montażu płytek wielkoformatowych, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Służymy klientom wiedzą i doświadczeniem, udzielając fachowych porad w aranżacji pomieszczeń. Koncentrujemy się zarówno na estetyce wykonania, jak i na praktyczności zastosowanych rozwiązań. W każdym przypadku zwracamy uwagę na detale, spełniając wszystkie oczekiwania zleceniodawcy. Marzysz o płytkach w układzie prostym, mijankowym, karo czy mieszanym, a może masz własny pomysł na wzór? Zadbamy o urzeczywistnienie Twojej wizji!

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Dopiewie

Szukasz solidnego płytkarza w Dopiewie? Naszym priorytetem jest najwyższy standard usług glazurniczych oraz pełna satysfakcja klientów. Dążąc do osiągnięcia tych celów, w codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który jest gwarancją precyzji. Nasz park maszynowy tworzą przecinarki, otwornice oraz systemy poziomujące. Doskonały efekt prac glazurniczych zawdzięczamy przystawce, która pozwala docinać płytki pod kątem 45º. Możliwość docinania „na sucho” jest szczególnie ceniona przez klientów, gdyż zapobiega niepożądanym odpryskom. Na tle konkurencji wyróżniają nas zwłaszcza usługi komplementarne, takie jak sprzątanie po remoncie. Nie tylko ułożymy płytki w zgodzie z obowiązującymi rekomendacjami i sztuką, ale także doprowadzimy wnętrza do porządku po zakończonych pracach, pozwalając Ci od razu cieszyć się z możliwości ich użytkowania.

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Dopiewie? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń