fbpx
Malowanie
Malowanie

Malowanie wnętrz w Poznaniu i okolicach

Oferujemy usługi malowania wnętrz w obiektach mieszkalnych lub w budynkach użyteczności publicznej. Odświeżyliśmy i nadaliśmy nowe oblicze wielu inwestycjom na terenie Poznania i okolic. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • przygotowanie podłoża – usuwanie starych powłok np. tynku, farby; szpachlowanie; zabezpieczanie powierzchni np. oklejanie taśmą malarską; gruntowanie;
  • właściwe prace malarskie – malowanie ścian i sufitów przy pomocy wałka, pędzla lub z wykorzystaniem metody natryskowej.

Wykonamy nie tylko standardowe usługi malarskie, ale także zadbamy o zachwycający efekt wizualny na ścianach Twoich wnętrz. Mamy doświadczenie w pracy z farbami strukturalnymi i tworzeniu przy ich pomocy dekoracji ściennych, takich jak: tynk, efekt metalicznego połysku czy „piasku pustyni”.

Malowanie natryskowe – idealna propozycja dla wymagających

Malowanie natryskowe polega na pokryciu ścian farbą przy wykorzystaniu agregatu hydrodynamicznego. Sprężone powietrze generuje wysokie ciśnienie, pod wpływem którego rozproszony strumień farby równomiernie pokrywa powierzchnię. Właściwa obsługa pistoletu natryskowego wymaga odpowiednich umiejętności, znajomości technik pracy oraz doświadczenia. Skorzystaj z naszej oferty, by mieć pewność, że usługa zostanie wykonana z dbałością o detale.

Jakie są zalety malowania natryskowego?

Dokładne pokrycie
powierzchni

Metoda natryskowa gwarantuje równomierne pokrycie powierzchni farbą, umożliwiając dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny między rurami.

Estetyczny
wygląd

Dzięki malowaniu hydrodynamicznemu zapomnisz o nieestetycznych śladach pozostawianych przez wałki malarskie bądź o szpecącym ściany włosiu z pędzli!

Oszczędność czasu
i pieniędzy

Malowanie natryskowe pozwala zmniejszyć zużycie farby, a co za tym idzie – przynosi spore oszczędności! To również wielka oszczędność czasu i skrócenie drogi do zadowalających efektów remontu!

Malowanie

Pomożemy Ci w doborze odpowiednich materiałów

Wieloletnia obecność w branży remontowo-budowlanej oraz duża ilość zrealizowanych projektów czyni nas fachowymi doradcami. Oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie w doborze materiałów, kierując się ich potrzebami oraz specyfiką projektu: przeznaczoną do malowania powierzchnią, jej stanem obecnym i oczekiwanym. Farba akrylowa, lateksowa, ceramiczna, a może hybrydowa? Mamy świadomość, że wybór bywa kłopotliwy. Świadczymy zatem pomoc w doborze odpowiedniej farby, uwzględniając oczekiwania klienta i rodzaj powierzchni do malowania.

Potrzebujesz profesjonalnych usług malarskich?
Skontaktuj się z nami!

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Fachowe doradztwo

Nie wiesz, jakie trendy panują aktualnie w malowaniu wnętrz? Masz problem z wyborem odpowiedniej farby czy kolorystyki w pomieszczeniu? Doradzimy Ci i przedstawimy do wglądu galerię naszych realizacji!

Profesjonalne podejście

Przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy powierzchnię, unikając w ten sposób nieestetycznych i trudnych do usunięcia pozostałości po farbie!

Precyzja w każdym calu

Specjalizujemy się nie tylko w standardowych pracach malarskich, ale także w dekoracjach ściennych. Jeśli marzysz, by Twoje ściany zachwycały efektem dekoracyjnym, nasza firma to doskonały adres!

Potrzebujesz profesjonalnego malowania wnętrz? Zapraszamy! Pomalujemy Twój „świat” – nie tylko na żółto i na niebiesko…

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych usług malowania

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń