fbpx
Oferta
Usługi Remontowe, Wykończenia Wnętrz

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz w Poznaniu

Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje najwyższą jakość usług remontowych w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej w Poznaniu i okolicach. Jeśli potrzebujesz firmy, która kompleksowo zajmie się profesjonalnym wykończeniem wnętrz z gwarancją satysfakcji, PK-FLIZ to doskonały adres. Naszą specjalnością jest zwłaszcza glazurnictwo. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w układaniu różnego typu płytek: gresu, mozaiki, klinkieru, płytek wieloformatowych. Zajmujemy się wykonywaniem suchej zabudowy oraz montażem sufitów podwieszanych, które cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Świadczymy również usługi malowania i szpachlowania wnętrz, zarówno metodą tradycyjną, jak i natryskową, z wykorzystaniem agregatu hydrodynamicznego. Wykonujemy także staranny montaż podłóg i przeprowadzamy kompleksowe remonty łazienek. Wybierając ofertę PK-FLIZ, możesz mieć pewność sprawnego przebiegu prac oraz efektów, które pozwolą Ci cieszyć się estetyką wykonania i funkcjonalnością wdrożonych rozwiązań.

Kompleksowe Usługi Remontowe

Poznaj naszą ofertę

Oferta - Glazurnictwo
Glazurnictwo

Świadczymy profesjonalne usługi flizowania. Mamy doświadczenie w układaniu gresu, mozaiki czy klinkieru, a megaformaty to nasza specjalność!

Oferta - Malowanie
Malowanie wnętrz

Zajmujemy się malowaniem wnętrz w sposób tradycyjny lub z wykorzystaniem metody natryskowej. Marzysz o aranżacji z efektem dekoracyjnym? Nasza firma będzie odpowiednim wykonawcą!

Oferta - Szpachlowanie
Szpachlowanie

Przeprowadzimy szpachlowanie wnętrz metodą tradycyjną lub z wykorzystaniem agregatu hydrodynamicznego. Zapewnimy gładkość Twoim ścianom!

Oferta - Podłogi
Podłogi

Doradzimy w wyborze podłogi dostosowanej do wymogów użytkowych w Twoich wnętrzach. Wykonamy jej staranny montaż i zadbamy o wszystkie detale.

Oferta - Sucha Zabudowa
Sucha zabudowa

Dzięki suchej zabudowie pomożemy Ci ukryć mankamenty wnętrz: nierówne powierzchnie, piony instalacyjne czy nieestetyczne ciągi elektryczne.

Oferta - Sufity Podwieszane
Sufity podwieszane

Wykonamy sufity podwieszane w Twoich domu, mieszkaniu, lokalu użytkowym. Możemy zamontować w nich oświetlenie, które zapewni klimatyczny nastrój w pomieszczeniu.

Oferta - Łazienki
Remont łazienki

Przeprowadzimy remont łazienki w obiektach w stanie deweloperskim oraz w nieruchomościach z rynku wtórnego. Udzielimy Ci wsparcia na etapie projektowania i zaproponujemy funkcjonalne rozwiązania.

Oferta - Sprzątanie Po Remoncie
Sprzątanie po remoncie

Zadbamy o idealny porządek po wykonanych pracach remontowych i przygotujemy Twoje wnętrza do użytkowania.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów w Poznaniu

Naszą wizytówką są kompleksowe remonty mieszkań i domów. Zapewniamy, że odciążymy Cię na każdym etapie prac remontowych i wykończeniowych. Naszym niewątpliwym atutem jest wszechstronność działania, która stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów. Nie ustajemy w poszerzaniu oferty oraz podnoszeniu kompetencji. Jesteśmy „na bieżąco” z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz i znamy innowacyjne rozwiązania stosowane w branży. Dzięki temu możemy sprostać najtrudniejszym zadaniom i urzeczywistnić wizje zleceniodawców. Prócz fachowego doradztwa i najwyższego standardu wykonania oferujemy również usługi dodatkowe. Jeśli zatrważa Cię poremontowy rozgardiasz, mamy dobrą wiadomość. Nie tylko zadbamy o najwyższą jakość prac remontowych, ale także przywrócimy porządek po ich finalizacji w ramach usługi sprzątania po remoncie. Kompleksowość oferty to obietnica, z której wywiązujemy się w każdym aspekcie.

Poszukujesz rzetelnej firmy remontowej w Poznaniu? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Solidność

Prace wykończeniowe wymagają dbałości o detale. Staranność wykonania nadaje pomieszczeniom estetyczny wygląd i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Naszą wizytówką jest solidność i precyzja działania w każdym calu.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów. Przed rozpoczęciem zlecenia każdorazowo ustalamy ze zleceniodawcą ramy czasowe jego wykonania. Z nami nie musisz obawiać się niedotrzymanych terminów, które komplikują Twoje plany.

Kompleksowość

Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowość usług. Nie tylko zajmujemy się wykończeniem wnętrz od A do Z, ale także świadczymy usługi sprzątania po remoncie. Odciążymy Cię z obowiązku sprzątania poremontowego bałaganu!

Cennik usług remontowych – na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów przed zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych najpierw wnikliwie studiuje cenniki tego typu usług. Warto wiedzieć, że ich cena jest zależna od wielu różnych czynników, takich jak:

  • charakter i zakres prac do wykonania;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja robót.
Interesuje Cię nasz cennik usług remontowych lub prac wykończeniowych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Klienci doceniają owocną współpracę z nami

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac remontowych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń