fbpx
Podłogi
Podłogi

Montaż podłóg w Poznaniu i okolicach

Wykonujemy montaż podłóg w domach, mieszkaniach i obiektach użytkowych zlokalizowanych na terenie Poznania bądź w pobliskich miejscowościach. Swym priorytetem czynimy pełną satysfakcję klientów. 

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • przygotowanie podłoża – demontaż starej podłogi, wykonanie wylewki, prace hydroizolacyjne, montaż podkładów podłogowych;
  • montaż podłóg zgodnie z oczekiwanym przez klienta wzorem aranżacyjnym;
  • prace wykończeniowe – montaż listew przypodłogowych i narożników.

Wszystkie prace wykonujemy w zgodzie ze sztuką i aktualnymi rekomendacjami.

Doradzimy w wyborze podłogi dostosowanej do Twoich potrzeb!

Wybór podłogi bywa sporym wyzwaniem dla wielu inwestorów. Nie ułatwia go dostępny na rynku spory asortyment tych produktów. Prócz efektu wizualnego, w podejmowaniu decyzji warto kierować się przede wszystkim sposobem użytkowania danej przestrzeni. Mowa tu choćby o natężeniu ruchu czy narażeniu na zawilgocenie. Uwzględnienie tych aspektów pozwoli wybrać podłogę odpowiadającą naszym potrzebom i zapewnić jej wieloletnią trwałość. Jeśli planujesz montaż lub wymianę podłogi i nadal zmagasz się z wątpliwościami co do materiału, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Ci fachowej porady!

Ułożymy w Twoim wnętrzu:

Panele laminowane
Panele winylowe
Potrzebujesz naszych usług?

Wyślij formularz szybkiej wyceny!

Marzysz o pięknej podłodze w Twoim wnętrzu? Doradzimy, zamontujemy, wykończymy!
Skontaktuj się z nami!

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Doświadczenie w montażu podłóg o różnych wzorach

Marzysz o podłodze ułożonej w jodełkę angielską, francuską czy węgierską, a może masz duszę klasyka i preferujesz tradycyjny układ paneli? Stworzymy kompozycję dostosowaną do Twojej wizji aranżacyjnej!

Staranne wykończenie

Naszym atutem jest dokładność i dbałość o każdy szczegół. Nie tylko zamontujemy podłogę, ale również zadbamy o jej idealną kompozycję z listwami przypodłogowymi.

Usługi porządkowe

Po ukończeniu montażu, zadbamy o kompleksowe uporządkowanie przestrzeni. Nasz doświadczony zespół doprowadzi do czystości Twoje podłogi, wykorzystując do tego celu bezpieczne detergenty i sprzęty sprzątające.

Powierz swój „kawałek podłogi” w ręce fachowców i zaczekaj za efekty!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych realizacji podłóg

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń