fbpx
Usługi remontowe Dopiewo
Usługi Remontowe, Wykończenia Wnętrz

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz w Dopiewie

Jesteśmy firmą, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w usługach remontowych i wykończeniach wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą właścicieli obiektów mieszkalnych i lokali użytkowych zlokalizowanych w Dopiewie lub w okolicznych miejscowościach. W zakresie naszej działalności mieści się tworzenie konstrukcji z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych do adaptacji poddaszy, budowania ścianek działowych czy sufitów podwieszanych. Wykonujemy malowanie i szpachlowanie metodą tradycyjną lub z użyciem agregatu hydrodynamicznego, a także zajmujemy się układaniem i wymianą podłóg. Naszą specjalnością są zwłaszcza prace glazurnicze. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, które pozwalają układać każdego typu płytki z dbałością o najwyższą jakość wykonania. Swym priorytetem czynimy urzeczywistnianie marzeń klientów. Tworzymy przestrzenie, w których estetyka łączy się z funkcjonalnością, zapewniając komfort użytkowania.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów w Dopiewie

Zachowujemy szczególną dbałość, by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Wykonujemy więc kompleksowe remonty mieszkań i domów, zapewniając klientom pełne wsparcie na wielu płaszczyznach realizowanej przez nich inwestycji. Ustawicznie poszerzamy ofertę, dostosowując ją do zróżnicowanych oczekiwań zleceniodawców. Elastycznie reagujemy na zmiany w trendach wnętrzarskich oraz ewolucję technologii i metodyki wykonania poszczególnych prac. Gotowość do rozwoju i doskonalenia pozwala nam z powodzeniem zaspokajać niemal wszystkie potrzeby zleceniodawców, również te pomijane przez konkurencję. Jesteśmy jedną z nielicznych firm remontowych, która prócz profesjonalnych usług wykończeniowych oferuje opcję sprzątania po remoncie. Mając świadomość kłopotliwości tego etapu, dbamy nie tylko o najwyższe standardy wykończenia wnętrz, ale także o uporządkowanie przestrzeni oraz przygotowanie jej do użytkowania. Przekuwamy słowa w czyny, sprawiając, że kompleksowość naszej oferty staje się faktem nie do podważenia.

Poszukujesz rzetelnej firmy remontowej w Dopiewie? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Solidność

Prace wykończeniowe wymagają dbałości o detale. Staranność wykonania nadaje pomieszczeniom estetyczny wygląd i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Naszą wizytówką jest solidność i precyzja działania w każdym calu.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów. Przed rozpoczęciem zlecenia każdorazowo ustalamy ze zleceniodawcą ramy czasowe jego wykonania. Z nami nie musisz obawiać się niedotrzymanych terminów, które komplikują Twoje plany.

Kompleksowość

Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowość usług. Nie tylko zajmujemy się wykończeniem wnętrz od A do Z, ale także świadczymy usługi sprzątania po remoncie. Odciążymy Cię z obowiązku sprzątania poremontowego bałaganu!

Cennik usług remontowych – na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów przed zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych najpierw wnikliwie studiuje cenniki tego typu usług. Warto wiedzieć, że ich cena jest zależna od wielu różnych czynników, takich jak:

  • charakter i zakres prac do wykonania;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja robót.
Interesuje Cię nasz cennik usług remontowych lub prac wykończeniowych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Klienci doceniają owocną współpracę z nami

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac remontowych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń