fbpx
Sprzątanie po remoncie
Sprzątanie po remoncie

Usługi sprzątania po remoncie w Poznaniu i okolicach

Jesteśmy firmą gwarantującą kompleksową obsługę. Zapewniamy naszym klientom z Poznania i okolic usługi sprzątania po przeprowadzonych przez nas pracach wykończeniowych.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • usuwanie poremontowego kurzu i pyłu;
  • mycie glazury i terakoty, doczyszczanie fug;
  • usuwanie nieestetycznych pozostałości po zaprawie czy farbie;
  • usuwanie folii ochronnej ze stolarki okiennej i drzwiowej;
  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • czyszczenie przeszkleń mało- i wielkopowierzchniowych (szyb, luster);
  • usuwanie plam i trudnych zabrudzeń z dywanów i mebli tapicerowanych;
  • czyszczenie i polerowanie mebli;
  • mycie i polerowanie armatury po remoncie łazienki.

Stawiamy na profesjonalny sprzęt i bezpieczne detergenty

Podczas sprzątania po remontach posługujemy się wyłącznie specjalistycznym sprzętem, który gwarantuje najlepszy efekt. Poremontowy pył usuwamy przy pomocy odkurzaczy przemysłowych, a meble i armaturę polerujemy miękkimi ściereczkami, które zapobiegają zarysowaniom.

Używane przez nas sprzęt sprzątający i detergenty gwarantują bezpieczeństwo czyszczonym powierzchniom. Nie musisz się zatem obawiać o uszkodzenie blatów kuchennych, delikatnej armatury łazienkowej czy gresu polerowanego o wysokim połysku. W doborze techniki sprzątania oraz środków czystości zawsze kierujemy się specyfiką powierzchni.

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Kompleksowa obsługa

Decydując się na wybór naszej firmy, masz możliwość realizacji remontu od A do Z: od przygotowania, przez wykonanie prac wykończeniowych, po posprzątanie poremontowego bałaganu.

Profesjonalizm i staranność

Wiemy, jakie znaczenie dla samopoczucia ma przebywanie w czystej i uporządkowanej przestrzeni. W walce z bałaganem nie bierzemy jeńców! Sprzątamy dokładnie, dbając o każdy detal.

Bezstresowy przebieg remontu

Wybór firmy oferującej kompleksowe usługi remontowe i sprzątające to doskonałe rozwiązanie. Gwarantuje Ci to oszczędność czasu na poszukiwanie innych wykonawców i zapobiega bólom głowy z powodu niedotrzymania przez nich terminów!

Potrzebujesz profesjonalnych usług sprzątania po remoncie?
Skontaktuj się z nami!

Nie tylko przeprowadzimy Twój remont, ale także zadbamy o porządek i przygotujemy wnętrza do użytkowania!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023
PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń