fbpx
Układanie płytek Mosina
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Mosinie

Jeśli interesuje Cię profesjonalne układanie płytek w Mosinie lub w okolicach, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy firmą rodzinną, która cieszy się uznaniem na rynku usług glazurniczych. Od wielu lat wspieramy klientów we flizowaniu różnych powierzchni, gwarantując im najwyższy standard obsługi. Z największą starannością przeprowadzamy prace przygotowawcze: usuwamy dotychczasową okładzinę, wykonujemy poziomowanie i przygotowujemy powierzchnię do układania różnego rodzaju płytek, takich jak: gres, płytki ceramiczne, klinkier, mozaika czy płytki dekoracyjne. Naszą specjalnością są zwłaszcza płytki wielkoformatowe tzw. megaformaty. W zależności od oczekiwań oraz typu wybranego produktu właściwe flizowanie możemy wykonać w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym bądź we wzorze zaproponowanym przez zleceniodawcę. Jako glazurnicy z długim stażem działalności zapewniamy naszym partnerom biznesowym fachowe doradztwo, rekomendując praktyczne rozwiązania i pomagając w wyborze najlepszych materiałów.

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Mosinie

Nasza oferta jest zaadresowana do wszystkich tych, którzy potrzebują terminowego i solidnego płytkarza. Jesteśmy firmą godną zaufania, która dokłada wszelkich starań, by sprostać ewoluującym oczekiwaniom klientów. Mamy świadomość ustawicznych transformacji zachodzących na rynku glazurniczym oraz zmienności trendów w aranżacji wnętrz. Aktualizujemy więc nieustannie naszą wiedzę, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i rekomendacje oraz inspirujemy się nowymi koncepcjami. Najwyższą jakość usług zapewnia również nasz nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się nie tylko specjalistyczne przecinarki, otwornice, ale także systemy poziomujące. Idealną precyzję osiągamy dzięki przystawce umożliwiającej docinanie płytek pod kątem 45º, redukując tym samym ryzyko uszkodzeń czy odprysków. Sukcesywnie rozszerzamy profil naszej działalności, o czym świadczy usługa sprzątania po remoncie. Jeśli szukasz profesjonalnego glazurnika, który zapewni Ci nową jakość usług, zachęcamy do kontaktu z firmą PK-FLIZ!

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Mosinie? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń