fbpx
Układanie płytek Luboń
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Luboniu

Oferujemy klientom indywidualnym i biznesowym z Lubonia oraz z pobliskich lokalizacji profesjonalne układanie płytek. Nasze działania cechuje przede wszystkim kompleksowość usług. Przed rozpoczęciem flizowania z największą starannością przygotowujemy podłoże do kolejnych prac. Usuwamy dotychczasowe okładziny oraz gruz, jak również poziomujemy powierzchnię. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem we flizowaniu powierzchni płytkami różnego typu: płytkami ceramicznymi, gresem, mozaiką, dekorami czy klinkierem. Naszą specjalnością są cieszące się sporą popularnością wśród klientów płytki wielkoformatowe tzw. megaformaty. Flizowanie wykonujemy w dowolnym stylu: prostym, mijankowym, karo czy mieszanym. Pozostajemy również otwarci na wszelkie oryginalne koncepcje klientów, które pozwolą nam spełnić ich marzenie o niepowtarzalnej aranżacji przestrzeni. Naszym priorytetem jest łączenie najwyższej estetyki wykonania z funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania danego wnętrza.

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Luboniu

Jeśli poszukujesz solidnego płytkarza w okolicach Lubonia, zgłoś się do nas i poznaj szczegóły oferty. Priorytetem PK-FLIZ jest najwyższa jakość oraz pełna satysfakcja klientów. Z determinacją dążymy do osiągnięcia tych celów, rozwijając firmę oraz podnosząc własne kompetencje. Obserwujemy sukcesywne zmiany zachodzące w branży i jesteśmy ciekawi nowych trendów w aranżacji wnętrz. Z chęcią implementujemy nowatorskie koncepcje w codziennej pracy, co pozwala nam spełniać wszystkie oczekiwania zleceniodawców. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem, który jest gwarancją precyzji wykonanych prac glazurniczych. W naszym parku maszynowym znajdują się profesjonalne przecinarki, otwornice oraz systemy poziomujące. Doskonałe efekty zapewnia również przystawka, która umożliwia docinanie płytek pod kątem 45º, minimalizując tym samym ryzyko uszkodzeń. Dążąc do zapewnienia klientom kompleksowej obsługi, poszerzyliśmy zakres działalności o usługi sprzątania po remoncie. Dzięki temu nasi zleceniodawcy mogą cieszyć się nie tylko najwyższą jakością prac glazurniczych, ale także porządkiem po ich zakończeniu.

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Luboniu? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń