fbpx
Sufity podwieszane
Sufity Podwieszane

Montaż sufitów podwieszanych w Poznaniu i okolicach

Wykonujemy montaż sufitów podwieszanych w mieszkaniach, domach, a także w firmach i obiektach użyteczności publicznej w Poznaniu i okolicach.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • trasowanie – wyznaczanie linii przebiegu sufitu;
  • montaż profili i wieszaków;
  • układanie wypełnienia;
  • przykręcanie płyt;
  • szpachlowanie i malowanie.

Sufity podwieszane – funkcjonalny i atrakcyjny sposób aranżacji Twoich wnętrz!

Sufity podwieszane to bardzo praktyczne rozwiązanie, które cieszy się sporym uznaniem wśród inwestorów, a co za tym idzie – jest coraz chętniej wybieraną formą wykończenia wnętrz. Wiele osób decyduje się na montaż w konstrukcjach przysufitowych oświetlenia w postaci punktowego oświetlenia, listew czy taśm LED. To doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy marzą o delikatnie rozproszonym świetle w salonie czy sypialni.

Warto pamiętać, że nieumiejętnie przeprowadzony montaż sufitu podwieszanego może spowodować optyczne pomniejszenie pomieszczenia. Z tego względu wybór wykonawcy ma kluczowe znaczenie. Zgłoś się do nas, a my zadbamy o zamierzony efekt!

Jakie są zalety sufitów podwieszanych?

Funkcjonalność

Dzięki sufitom podwieszanym można ukryć zarówno mankamenty sufitu, jak i przewody elektryczne i klimatyzacyjne. Sufit podwieszany może okazać się pomocny w wydzielaniu stref użytkowych w pomieszczeniu.

Wyciszenie sufitu

Nad montażem sufitu podwieszanego powinny zastanowić się osoby, którym zależy na stłumieniu dźwięków w mieszkaniu bądź wyciszeniu hałasów dobiegających od sąsiadów.

Dekoracyjność

Sufity podwieszane to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale przede wszystkim atrakcyjny element aranżacji wnętrz. Dzięki nieograniczonym możliwościom można uczynić z nich ozdobę pomieszczenia.

Poszukujesz wykonawcy sufitów podwieszanych?
Nasza firma to właściwy adres!

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Solidność

Zachowujemy dbałość o najwyższy standard wykonywanych usług wykończeniowych. Nasze realizacje cechuje trwałość, która pozwala cieszyć się efektem przez długie lata.

Doświadczenie w nieszablonowych aranżacjach

Przez wiele lat pracy mieliśmy okazję tworzyć sufity podwieszane w różnych aranżacjach. Klasyczne koło lub prostokąt, a może nietuzinkowe wywijasy – wszystko jest możliwe!

Usługi sprzątania

Z nami nie musisz się martwić bałaganem po zakończeniu montażu sufitów podwieszanych. Nasz doświadczony zespół zadba o czystość w Twoich pomieszczeniach.

Potrzebujesz zmian w aranżacji wnętrz? Zdecyduj się na sufit podwieszany i powierz jego montaż w nasze fachowe ręce!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych realizacji sufitów podwieszanych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń