fbpx
Remonty łazienek
Łazienki

Remontowanie łazienek – Poznań i okolice

W zakresie naszych usług wykończeniowych mieszą się także remonty łazienek w budynkach mieszkalnych lub obiektach użytkowych w Poznaniu i w okolicznych miejscowościach. Zadbamy o kompleksowe wykończenie łazienek i pokoi kąpielowych w domach i mieszkaniach w stanie deweloperskich, jak również przeprowadzimy prace modernizacyjne w budynkach z rynku wtórnego. 

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • prace hydroizolacyjne;
  • montaż suchej zabudowy – stawianie ścianek działowych systemem g+k, montaż sufitów podwieszanych;
  • montaż oświetlenia;
  • prace glazurnicze – usuwanie dotychczasowej glazury i układanie nowej zgodnie z przyjętą kompozycją;
  • malowanie sufitu i ścian metodą tradycyjną lub natryskową;
  • biały montaż – instalacja sanitariatów: umywalki, zestawu podtynkowego, bidetu, kabiny prysznicowej z brodzikiem lub odpływem linowym.

Przeprowadzimy remont łazienki skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Priorytetem naszej firmy jest pełna satysfakcja inwestora z wykonanej usługi. W związku z powyższym rozpoczęcie prac remontowych każdorazowo poprzedzamy szczegółowym wywiadem z klientem, w którym może on przedstawić nam swoje oczekiwania oraz wizję aranżacyjną łazienki.

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Precyzja w każdym calu

Dokładamy wszelkich starań, by prace remontowe były wykonane w zgodzie ze specyfikacją techniczną projektu. W pracach wykończeniowych dbamy o wszystkie detale, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Funkcjonalne rozwiązania

Wszystkie prace remontowe wykonujemy z należytą starannością i dbałością o funkcjonalność w użytkowaniu. Doradzimy w kwestii wydzielenia suchych i mokrych stref w łazience, proponując praktyczne rozwiązania dla każdej z nich.

Usługi sprzątania

Decydując się na nawiązanie współpracy z naszą firmą, masz gwarancję kompleksowości usług. Przeprowadzimy remont Twojej łazienki zgodnie z ustaleniami, a nasza ekipa sprzątająca zadba o możliwość jej użytkowania od zaraz!

Oczami wyobraźni widzisz projekt swojej idealnej łazienki? Pomożemy Ci nadać marzeniom realny kształt!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023
PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń