fbpx
Usługi remontowe komorniki
Usługi Remontowe, Wykończenia Wnętrz

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz w Komornikach

Świadczymy profesjonalne usługi remontowe. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz w budynkach mieszkalnych i użytkowych w Komornikach koło Poznania oraz w pobliskich lokalizacjach. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych, którzy są zainteresowani generalnym remontem bądź konkretną usługą z zakresu prac wykończeniowych. Wykonujemy montaż suchej zabudowy i sufitów podwieszanych, które stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Oferujemy również ręczne i natryskowe malowanie oraz szpachlowanie ścian, a także montaż podłóg drewnianych i paneli. Na tle konkurencji wyróżnia nas niewątpliwie ogromne doświadczenie w pracach glazurniczych. Specjalizujemy się nie tylko w układaniu tradycyjnych płytek, takich jak: gres, mozaika czy dekor, ale także we flizowaniu powierzchni popularnymi w ostatnim czasie megaformatami. Dokładamy wszelkich starań, by wszelkie podejmowane przez nas działania zapewniały klientom najwyższy poziom satysfakcji, będąc równocześnie powodem do dumy i impulsem do ustawicznego rozwoju.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów w Komornikach

Oferując kompleksowe remonty mieszkań i domów, staramy się wychodzić naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom klientów. Mamy świadomość, że zleceniodawcy oczekują fachowego wsparcia na różnych etapach prac remontowych. W związku z powyższym sukcesywnie podnosimy kompetencje. Elastycznie reagujemy również na zmiany w branży, obserwując innowacje technologiczne i nowe trendy w aranżacji wnętrz. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność najwyższego standardu usług oraz ich zgodności z aktualnymi rekomendacjami i praktykowanymi rozwiązaniami. Dążąc do najwyższej satysfakcji klientów, uzupełniliśmy naszą ofertę o usługę sprzątania po remoncie. Rekomendujemy ją zwłaszcza osobom, dla których uprzątnięcie poremontowego rozgardiaszu z różnych względów może być problematyczne. Deklarując kompleksowość naszej oferty, nie rzucamy zatem słów na wiatr. Nie tylko profesjonalnie zajmiemy się Twoim remontem, ale również doprowadzimy przestrzeń do porządku i przygotujemy ją do użytkowania.

Poszukujesz rzetelnej firmy remontowej w Komornikach? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Solidność

Prace wykończeniowe wymagają dbałości o detale. Staranność wykonania nadaje pomieszczeniom estetyczny wygląd i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Naszą wizytówką jest solidność i precyzja działania w każdym calu.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów. Przed rozpoczęciem zlecenia każdorazowo ustalamy ze zleceniodawcą ramy czasowe jego wykonania. Z nami nie musisz obawiać się niedotrzymanych terminów, które komplikują Twoje plany.

Kompleksowość

Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowość usług. Nie tylko zajmujemy się wykończeniem wnętrz od A do Z, ale także świadczymy usługi sprzątania po remoncie. Odciążymy Cię z obowiązku sprzątania poremontowego bałaganu!

Cennik usług remontowych – na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów przed zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych najpierw wnikliwie studiuje cenniki tego typu usług. Warto wiedzieć, że ich cena jest zależna od wielu różnych czynników, takich jak:

  • charakter i zakres prac do wykonania;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja robót.
Interesuje Cię nasz cennik usług remontowych lub prac wykończeniowych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Klienci doceniają owocną współpracę z nami

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac remontowych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń