fbpx
Usługi remontowe Luboń
Usługi Remontowe, Wykończenia Wnętrz

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz w Luboniu

Jeśli potrzebujesz usług remontowych na terenie Lubonia lub w pobliskich lokalizacjach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz w zabudowie jedno- i wielorodzinnej, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Z naszych usług mogą skorzystać klienci, którzy potrzebują wykonania suchej zabudowy bądź są zainteresowani montażem podwieszanych sufitów. Podejmujemy się prac z zakresu malowania i szpachlowania ścian, realizując je metodą tradycyjną i natryskową. Montujemy podłogi drewniane i panele oraz zajmujemy się profesjonalnym flizowaniem powierzchni. W zależności od oczekiwań klientów możemy ułożyć płytki ceramiczne, gres, mozaikę, klinkier czy tzw. megaformaty. Przeprowadzamy generalne remonty łazienek: od prac przygotowawczych, przez układanie płytek, po biały montaż. Swym priorytetem czynimy najwyższy standard wykonania i pełne zadowolenie klienta.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów w Luboniu

Bezdyskusyjnym atutem naszej oferty, który wyróżnia ją na tle konkurencji, są kompleksowe remonty mieszkań i domów. Wiemy, że wybór wykonawcy prac wykończeniowych jest dość problematyczny i budzi wiele wątpliwości. Mając tego świadomość, od wielu lat wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę, dążąc do zaspokojenia zróżnicowanych oczekiwań zleceniodawców. Jako że priorytetem czynimy najwyższy poziom ich satysfakcji, zadbaliśmy także o usługi komplementarne, takie jak profesjonalne sprzątanie po remoncie. Dzięki temu wybór PK-FLIZ zapewnia klientowi podwójną korzyść. Nie tylko pozwala cieszyć się estetycznymi wnętrzami, wykonanymi w zgodzie ze sztuką, ale także nie wymaga zaangażowania klienta w żmudny proces sprzątania. Zadbamy o kompleksowe przeprowadzenie remontu, a Ty zrelaksuj się i oczekuj na efekty!

Poszukujesz rzetelnej firmy remontowej w Luboniu? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Solidność

Prace wykończeniowe wymagają dbałości o detale. Staranność wykonania nadaje pomieszczeniom estetyczny wygląd i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Naszą wizytówką jest solidność i precyzja działania w każdym calu.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów. Przed rozpoczęciem zlecenia każdorazowo ustalamy ze zleceniodawcą ramy czasowe jego wykonania. Z nami nie musisz obawiać się niedotrzymanych terminów, które komplikują Twoje plany.

Kompleksowość

Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowość usług. Nie tylko zajmujemy się wykończeniem wnętrz od A do Z, ale także świadczymy usługi sprzątania po remoncie. Odciążymy Cię z obowiązku sprzątania poremontowego bałaganu!

Cennik usług remontowych – na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów przed zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych najpierw wnikliwie studiuje cenniki tego typu usług. Warto wiedzieć, że ich cena jest zależna od wielu różnych czynników, takich jak:

  • charakter i zakres prac do wykonania;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja robót.
Interesuje Cię nasz cennik usług remontowych lub prac wykończeniowych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Klienci doceniają owocną współpracę z nami

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac remontowych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń