fbpx
Usługi remontowe Mosina
Usługi Remontowe, Wykończenia Wnętrz

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz w Mosinie

Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych, którzy są zainteresowani usługami remontowymi i wykończeniem wnętrz budynków mieszkalnych i użytkowych w Mosinie i okolicach. Nasza oferta obejmuje montaż suchej zabudowy (systemu gipsowo-kartonowego) i sufitów podwieszanych. Wykonujemy malowanie oraz szpachlowanie ścian tradycyjnie lub natryskowo, wykorzystując do tego celu agregat hydrodynamiczny. Klienci cenią również wysoką jakość naszych usług glazurniczych. Specjalizujemy się nie tylko w układaniu gresów, mozaiki, dekorów, ale także we flizowaniu powierzchni płytkami wielkoformatowymi. Z fachowego wsparcia PK-FLIZ mogą skorzystać również osoby, które potrzebują montażu podłóg i paneli w zgodzie z obowiązującą sztuką. Zawsze służymy klientom fachowym wsparciem, doradzamy w kwestii wyboru materiałów i implementujemy praktyczne rozwiązania, które poprawiają komfort użytkowania danej przestrzeni.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów w Mosinie

Dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas kompleksowe remonty mieszkań i domów spełniały oczekiwania wszystkich klientów. Z zaciekawieniem obserwujemy więc nowe trendy w branży i podążamy z duchem czasu, analizując wnikliwie oczekiwania potencjalnych zleceniodawców. Pozyskana w ten sposób wiedza jest motorem do dynamicznego rozwoju i pozwala nam dopasowywać ofertę do sukcesywnie zmieniających się potrzeb. Zakres naszej działalności obejmuje nie tylko kompleksowe prace remontowe i wykończeniowe, ale również usługi sprzątania po ich zakończeniu. Mamy świadomość, że ten etap remontu spędza sen z powiek wielu klientom, a niektórych wprost zniechęca do zmian w aranżacji pomieszczeń. Jeśli więc nie chcesz zamartwiać się o uprzątnięcie poremontowego rozgardiaszu, możesz powierzyć to zadanie nam. Nie rzucamy słów na wiatr! Kompleksowość naszej oferty to wsparcie na każdym etapie Twojego remontu!

Poszukujesz rzetelnej firmy remontowej w Mosinie? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Solidność

Prace wykończeniowe wymagają dbałości o detale. Staranność wykonania nadaje pomieszczeniom estetyczny wygląd i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Naszą wizytówką jest solidność i precyzja działania w każdym calu.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów. Przed rozpoczęciem zlecenia każdorazowo ustalamy ze zleceniodawcą ramy czasowe jego wykonania. Z nami nie musisz obawiać się niedotrzymanych terminów, które komplikują Twoje plany.

Kompleksowość

Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowość usług. Nie tylko zajmujemy się wykończeniem wnętrz od A do Z, ale także świadczymy usługi sprzątania po remoncie. Odciążymy Cię z obowiązku sprzątania poremontowego bałaganu!

Cennik usług remontowych – na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów przed zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych najpierw wnikliwie studiuje cenniki tego typu usług. Warto wiedzieć, że ich cena jest zależna od wielu różnych czynników, takich jak:

  • charakter i zakres prac do wykonania;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja robót.
Interesuje Cię nasz cennik usług remontowych lub prac wykończeniowych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Klienci doceniają owocną współpracę z nami

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac remontowych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń