fbpx
Układanie płytek Kórnik
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Kórniku

W trakcie wieloletniej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele projektów, zapewniając każdorazowo zleceniodawcom profesjonalne układanie płytek. Jeśli poszukujesz na terenie Kórnika lub w okolicznych lokalizacjach zaufanych glazurników, którzy urzeczywistnią Twoje koncepcje aranżacyjne, skontaktuj się z naszą firmą i sprawdź pełen zakres usług. Oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Zadbamy o kompleksowe wykonanie prac glazurniczych: od przygotowania podłoża, przez układanie płytek, po spoinowanie w zgodzie z obowiązującą sztuką. Naszym atutem jest wszechstronność. Specjalizujemy się nie tylko w układaniu płytek ceramicznych i gresu, ale także w układaniu elementów dekoracyjnych np. mozaiki. Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w wykonywaniu aranżacji z wykorzystaniem płytek wielkoformatowych tzw. megaformatów. Do perfekcji opanowaliśmy sztukę flizowania powierzchni we wszystkich stylach. W zależności od przyjętej przez klienta koncepcji aranżacyjnej możemy ułożyć więc płytki w stylu prostym, mijankowym, karo czy mieszanym bądź w innym wzorze, dostosowanym do oczekiwań zleceniodawcy.

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Kórniku

Jeśli szukasz solidnego płytkarza w Kórniku, skontaktuj się z nami i sprawdź, dlaczego właśnie nam warto powierzyć wykonanie usług glazurniczych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, która swym priorytetem czyni pełną satysfakcję klientów. Stawiamy sobie za cel sukcesywne doskonalenie. Monitorujemy więc na bieżąco trendy w aranżacji wnętrz i z wielkim zainteresowaniem śledzimy najaktualniejsze rozwiązania i metody wykorzystywane w branży glazurniczej. Elastyczność w reagowaniu na zmienność otoczenia jest naszym atutem, który pozwala czynić ofertę dopasowaną do rzeczywistych oczekiwań zleceniodawców. Dbamy o najwyższą jakość usług glazurniczych, sięgając po specjalistyczny sprzęt: profesjonalne przecinarki, otwornice oraz systemy poziomujące. Dysponujemy nowoczesną przystawką, która pozwala na precyzyjne docinanie płytek pod kątem 45º, minimalizując ryzyko potencjalnych uszkodzeń. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim usługa sprzątania po remoncie, która czyni ofertę PK-FLIZ kompleksową i dostosowaną do zróżnicowanych potrzeb.

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Kórniku? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń