fbpx
Usługi remontowe Kórnik
Usługi Remontowe, Wykończenia Wnętrz

Usługi remontowe i wykończenia wnętrz w Kórniku

Od wielu lat zapewniamy klientom najwyższy standard usług remontowych. Jeśli poszukujesz solidnej i zaufanej firmy z Kórnika lub z okolic do wykończenia wnętrz mieszkania, domu, obiektu użyteczności publicznej, to doskonale trafiłaś(-eś)! Oferujemy możliwość wykonania generalnego remontu bądź wybranej usługi dostosowanej do potrzeb zleceniodawcy. Zajmujemy się tworzeniem zabudowy z wykorzystaniem systemu gipsowo-kartonowego i montażem sufitów podwieszanych, jak również układamy i wymieniamy podłogę. Wykonujemy malowanie ścian metodą tradycyjną (ręczną) i natryskową, posługując się agregatem hydrodynamicznym. Świadczymy profesjonalne usługi glazurnicze, układając różnego rodzaju płytki: płytki ceramiczne i dekory, mozaikę, gres, klinkier i tzw. płytki wielkoformatowe. Dokładamy wszelkich starań, by każde realizowane przez nas zlecenie spełniało wszystkie oczekiwania klientów, pozwalając łączyć najwyższe standardy wykonania z praktycznymi rozwiązaniami.

Kompleksowe remonty mieszkań i domów w Kórniku

Długa obecność w branży zapewniła nam wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy podczas kompleksowych remontów mieszkań, domów oraz lokali o charakterze użytkowym. Niezależnie od rodzaju zlecenia, zawsze działamy z największym zaangażowaniem, spełniając oczekiwania klientów i służąc im fachowym doradztwem. Z zaciekawieniem przyglądamy się nowym trendom w aranżacji pomieszczeń i sukcesywnie podnosimy kompetencje, starając się tym samym dostosowywać nie tylko do zmieniających się potrzeb zleceniodawców, ale także do modyfikacji zachodzących w branży remontowo-budowlanej. Stosujemy nowatorskie rozwiązania architektoniczne, które pozwalają nadać realny kształt marzeniom o estetycznym i praktycznym pomieszczeniu. Prócz najwyższej jakości usług remontowych i wykończeniowych oferujemy klientom również sprzątanie po remoncie. Ta usługa decyduje o kompleksowości naszego wsparcia i wprowadza nową jakość w branży.

Poszukujesz rzetelnej firmy remontowej w Kórniku? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Solidność

Prace wykończeniowe wymagają dbałości o detale. Staranność wykonania nadaje pomieszczeniom estetyczny wygląd i jest gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Naszą wizytówką jest solidność i precyzja działania w każdym calu.

Terminowość

Szanujemy czas naszych klientów. Przed rozpoczęciem zlecenia każdorazowo ustalamy ze zleceniodawcą ramy czasowe jego wykonania. Z nami nie musisz obawiać się niedotrzymanych terminów, które komplikują Twoje plany.

Kompleksowość

Na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowość usług. Nie tylko zajmujemy się wykończeniem wnętrz od A do Z, ale także świadczymy usługi sprzątania po remoncie. Odciążymy Cię z obowiązku sprzątania poremontowego bałaganu!

Cennik usług remontowych – na co zwrócić uwagę?

Wielu klientów przed zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych najpierw wnikliwie studiuje cenniki tego typu usług. Warto wiedzieć, że ich cena jest zależna od wielu różnych czynników, takich jak:

  • charakter i zakres prac do wykonania;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja robót.
Interesuje Cię nasz cennik usług remontowych lub prac wykończeniowych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Klienci doceniają owocną współpracę z nami

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac remontowych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń