fbpx
Układanie płytek Komorniki
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Komornikach

Od wielu lat zleceniodawcy cenią firmę PK-FLIZ za profesjonalne układanie płytek. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych lub biznesowych z Komornik koło Poznania oraz z pobliskich lokalizacji, którzy są zainteresowani usługami glazurniczymi. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie usługi i wsparcie zleceniodawcy na każdym etapie realizacji tej inwestycji. Służymy pomocą w fazie konceptualizacji pomysłu, doradzając w aranżacji przestrzeni oraz w wyborze najlepszych materiałów. W zależności od oczekiwań możemy wykonać różne prace przygotowawcze: demontaż starych okładzin, odgruzowanie pomieszczenia oraz poziomowanie powierzchni. Na etapie prac właściwych zajmujemy się flizowaniem oraz spoinowaniem, układając płytki w zgodzie z wybranym przez klienta stylem. Mamy doświadczenie w wykonywaniu wzorów, takich jak: prosty, mijankowy, karo czy mieszany. Pomysłowość klientów w tym zakresie nie jest dla nas żadną przeszkodą. Możemy ułożyć nie tylko gres, płytki ceramiczne, klinkier, mozaikę, dekory, ale także płytki wielkoformatowe. Jesteśmy wizjonerami – możesz więc liczyć, że zaproponujemy Ci rozwiązania skrojone na miarę potrzeb.

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Komornikach

Dokładamy wszelkich starań, by każdy etap realizowanych przez naszą firmę usług glazurniczych odpowiadał oczekiwaniom klientów. Inwestujemy więc w sukcesywny rozwój osobisty oraz biznesowy. Podnosimy kompetencje i aktualizujemy wiedzę z zakresu nowinek branżowych oraz cieszących się popularnością rozwiązań. Czerpiemy z tych obserwacji nowe inspiracje, podnosząc sukcesywnie standard oferowanych przez nas usług. Wykorzystujemy najlepszy sprzęt, który gwarantuje doskonałe efekty. W naszym parku maszynowym znajdują się przecinarki i otwornice, dzięki którym uzyskujemy najstaranniejsze wykończenie. Dysponujemy również przystawką pozwalającą na docinanie płytek pod kątem 45º. Wykonanie tego zabiegu „na sucho” zapobiega rozpryskowi nieczystości. Prócz profesjonalnych, rzetelnych i terminowych usług glazurniczych wykonujemy również sprzątanie po remoncie. Kompleksowość wsparcia jest gwarancją najwyższej satysfakcji naszych klientów.

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Komornikach? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń