fbpx
Szpachlowanie
Szpachlowanie

Usługi szpachlowania wnętrz – Poznań i okolice

Oferujemy usługi szpachlowania ścian i sufitów w budynkach mieszkalnych i użytkowych w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Prace wykonujemy zarówno w sposób tradycyjny – ręczny, jak i metodą natryskową.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • przygotowanie podłoża;
  • prace właściwe – szpachlowanie metodą tradycyjną lub natryskową;
  • szlifowanie powierzchni i jej przygotowanie do kolejnych etapów prac wykończeniowych.

Szpachlowanie natryskowe – alternatywa dla ręcznego wygładzania powierzchni

Szpachlowanie natryskowe, podobnie jak malowanie, wykonuje się przy użyciu agregatu hydrodynamicznego. Masa szpachlowa, wyrzucana pod ciśnieniem na powierzchnię, pozwala na jej jednolite pokrycie i utrzymanie tej samej grubości powłoki.

Szpachlowanie natryskowe jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym zależy na najwyższym standardzie wykończenia. Wykonuje się je zarówno na ścianach surowych, jak i pokrytych tynkiem gipsowym lub cementowo-wapiennym. Mechaniczne szpachlowanie znacznie ułatwia i przyspiesza kolejne etapy prac: szlifowanie powierzchni i jej przygotowywanie do malowania lub tapetowania.

Jakie są zalety szpachlowania natryskowego?

Idealna gładkość
powierzchni

Mechaniczne szpachlowanie pozwala uzyskać efekt idealnie gładkiej powierzchni, który w przypadku tradycyjnej metody wymaga dużego wysiłku i nakładu pracy.

Oszczędność
czasu

Metoda hydrodynamiczna umożliwia szybkie nakładanie gładzi na duże powierzchnie. Będzie najlepszym wyborem w pracach wykończeniowych np. w magazynach czy halach przemysłowych.

Redukcja
kosztów

Prócz oszczędności czasu, szpachlowanie agregatem hydrodynamicznym wyróżnia wysoka wydajność. Mniejsze zużycie materiałów zmniejsza łączne koszty usług wykończeniowych.

Szpachlowanie

Bezpyłowe szlifowanie – działamy w trosce o czystość Twoich wnętrz!

Wiemy, że wszechobecne zapylenie, powstałe podczas szlifowania, może być dla klientów frustrujące. Posługujemy się więc szlifierką podłączoną do odkurzacza, który zasysa wytwarzany pył na bieżąco. Takie połączenie pozwala nam utrzymać czystość w remontowanych wnętrzach!

Potrzebujesz usługi szpachlowania wysokiej jakości?
Skontaktuj się z nami!

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Doświadczenie

Podczas gdy szpachlowanie tradycyjne może być wykonywane przez mniej doświadczonych fachowców, metoda natryskowa wymaga wprawy oraz odpowiednich umiejętności.

Staranne wykończenie

Precyzja to nasze drugie imię! Dokładamy starań, żeby zarówno szpachlowanie ręczne, jak i natryskowe było wykonane z zachowaniem najwyższych standardów.

Wysoka jakość materiałów

Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, które cieszą się uznaniem w branży. Gwarantują one zadowalający efekt i przynoszą wymierne korzyści w postaci lepszej przyczepności farby czy tapety.

Zadbamy o aksamitną gładkość ścian i sufitów w Twoich wnętrzach! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023
PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń