fbpx
Układanie płytek Poznań
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Poznaniu

Naszą ofertę na tle konkurencyjnych firm wyróżnia przede wszystkim profesjonalne układanie płytek. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują najwyższej jakości usług glazurniczych w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Wspieramy zleceniodawców na każdym etapie realizacji projektu. Udzielamy fachowych porad w kwestii aranżacji wnętrz oraz opiniujemy koncepcje klientów, proponując funkcjonalne rozwiązania. O poprawności wykonania prac glazurniczych decyduje odpowiednie przygotowanie podłoża. Wykonujemy więc demontaż starych okładzin, usuwamy gruz oraz poziomujemy powierzchnię. Mamy doświadczenie w układaniu płytek ceramicznych, gresu, mozaiki, klinkieru oraz płytek wieloformatowych, znanych jako megaformaty. W zależności od wyboru produktu oferujemy możliwość flizowania w dowolnym stylu: prostym, mijankowym, karo czy mieszanym. Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, wykonując również nieszablonowe układy na indywidualne życzenie. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, by najwyższa jakość wykonania łączyła się z estetycznym wyglądem, praktycznością i komfortem użytkowania.

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Poznaniu

Klienci określają nas mianem solidnych płytkarzy. Najwyższa jakość naszych usług glazurniczych to wynikowa wieloletniej działalności, bogatego doświadczenia, niezliczonej ilości zrealizowanych zleceń oraz zapału do sukcesywnego doskonalenia. Nie ustajemy w rozwoju, dążąc do rozszerzania oferty o dodatkowe usługi, dzięki którym możemy zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Pozostajemy czujni na zmiany zachodzące w branży. Z ciekawością obserwujemy nowe trendy i chętnie implementujemy innowacyjne rozwiązania w praktyce. Zawsze za cel stawiamy sobie najwyższą jakość usług. W związku z powyższym w codziennej pracy wykorzystujemy najlepsze materiały oraz specjalistyczny sprzęt, który gwarantuje oczekiwane efekty. Nasz park maszynowy tworzą nowoczesne przecinarki, otwornice oraz systemy poziomujące, dzięki którym wszystkie czynności realizujemy z największą starannością i dbałością o detale. Dzięki specjalistycznej przystawce możemy docinać płytki pod kątem 45º, minimalizując ryzyko odprysku i uszkodzenia materiału. Posługiwanie się metodą docinania „na sucho” jest rozwiązaniem szczególnie cenionym przez klientów, gdyż zapobiega niepożądanemu bałaganowi. Dbając o pełne zadowolenie zleceniodawców, uzupełniliśmy ofertę o usługę sprzątania po remoncie. Jeśli poszukujesz glazurnika, który zapewni Ci kompleksowe wsparcie, polecamy się do zadań specjalnych. Ułożymy płytki w Twoim wnętrzu i usuniemy rozgardiasz po zakończeniu wszystkich prac.

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Poznaniu? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń