fbpx
Sucha zabudowa
Sucha Zabudowa

Montaż suchej zabudowy – Poznań i okolice

W wachlarzu naszych usług wykończeniowych, zaadresowanych do klientów indywidualnych i firm z Poznania i okolic, mieści się także montaż suchej zabudowy. Systemy gipsowo-kartonowe wykorzystujemy do adaptacji poddaszy, a także montowania ścianek działowych, podłóg czy elementów elewacji.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • przygotowanie podłoża;
  • montaż płyt gipsowo-kartonowych na odpowiednich stelażach i profilach;
  • prace wykończeniowe.

Zabudowa gipsowo-kartonowa – system do zadań specjalnych

Zabudowa gipsowo-kartonowa służy nie tylko do stawiania ścianek działowych, ale bywa także metodą najczęściej stosowaną w wykończeniu poddaszy czy obudowie pionów instalacyjnych i ciągów elektrycznych. System zabudowy gipsowo-kartonowej służy również tworzeniu konstrukcji sufitów podwieszanych.

Wprawdzie najczęściej sucha zabudowa kojarzy się inwestorom z płytami gipsowo-kartonowymi (płyta g+k), ale warto wiedzieć, że zalicza się do niej również płyty: gipsowo-włóknowe, cementowe oraz drewnopochodne (OSB, MFP). Warto nadmienić, że po wyschnięciu sucha zabudowa pozwala przejść do kolejnych etapów prac wykończeniowych: malowania powierzchni lub jej glazurowania.

Jakie są zalety zabudowy gipsowo-kartonowej?

Wysokie
bezpieczeństwo

Sucha zabudowa jest konstrukcją o wysokich parametrach termoizolacyjnych, ognioochronnych i akustycznych. Zabudowa z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych cieszy się wielką popularnością z uwagi na lekkość. Jej montaż na poddaszu nie stanowi obciążenia dla całej konstrukcji.

Możliwość ukrycia
mankamentów

Zabudowa gipsowo-kartonowa jest doskonałą alternatywą dla tynków tradycyjnych, gdyż pozwala zakryć wszelkie niedoskonałości, nierówne powierzchnie i przewody elektryczne. Doskonale sprawdzi się zatem w nieruchomościach na rynku wtórnym.

Nieograniczone
możliwości aranżacyjne

Dzięki suchej zabudowie możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w projektowaniu wnętrz i nadać im niepowtarzalny charakter np. dzięki podświetlanym półkom. Praktyka pokazuje, że w tworzeniu takich aranżacji ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia!

Interesuje Cię wykonanie suchej zabudowy we wnętrzach?
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

To nas wyróżnia na tle konkurencji:

Szybki montaż

Duże doświadczenie w pracy z systemami gipsowo-kartonowymi pozwala nam na sprawną i szybką realizację. Dzięki temu bez komplikacji możesz przejść do kolejnych etapów prac wykończeniowych!

Kreatywność w projektowaniu przestrzeni

Szablonowemu podejściu mówimy stanowcze NIE! Dzięki suchej zabudowie pomogliśmy już wielu inwestorom zrealizować ich niebanalne wizje aranżacyjne!

Usługi sprzątania

Zabudowa gipsowo-kartonowa kojarzy Ci się z uciążliwym do posprzątania pyłem? W codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalne odkurzacze przemysłowe, a za idealny porządek odpowiada nasza ekipa sprzątająca.

Zabudowa gipsowo-kartonowa to nieograniczone możliwości aranżacyjne! Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023
PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń