fbpx
Układanie płytek Puszczykowo
Glazurnictwo

Profesjonalne układanie płytek w Puszczykowie

Jeśli poszukujesz w Puszczykowie oraz w okolicznych miejscowościach firmy, która wykonuje profesjonalne układanie płytek, zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty. W trakcie wieloletniej obecności na rynku zapewniliśmy wielu klientom najwyższy poziom satysfakcji z flizowania różnych powierzchni. Prace właściwe poprzedzamy odpowiednim przygotowaniem podłoża, podczas którego wykonujemy zarówno demontaż dotychczasowych okładzin i usuwanie gruzu, jak i poziomowanie powierzchni. W zakresie prac właściwych możemy ułożyć płytki ceramiczne i gres, mozaikę, dekory czy klinkier. Wychodzimy naprzeciw potrzebom zleceniodawców, sukcesywnie uzupełniając zakres oferowanych usług. Naszą specjalnością jest profesjonalny i staranny montaż płytek wielkoformatowych, które są powszechnie znane pod nazwą megaformatów. Korzystający z usług PK-FLIZ klienci zawsze mogą liczyć na specjalistyczne doradztwo w doborze najwyższej jakości materiałów i w projektowaniu oraz aranżacji przestrzeni. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas projekty łączyły w sobie estetykę wykonania oraz funkcjonalność użytkową.

PK-FLIZ – solidny płytkarz w Puszczykowie

Aspirujemy nieustannie do tytułu solidnych płytkarzy. Oferujemy najwyższy standard usług glazurniczych, dążąc do zaspokojenia zróżnicowanych usług zleceniodawców. Doskonale znamy najnowsze trendy w branży wnętrzarskiej i jesteśmy „na bieżąco” ze wszystkimi innowacyjnymi rozwiązaniami w glazurnictwie. Zadowalające efekty naszych działań są wynikiem wieloletniego doświadczenia, aktualizowanej wiedzy i wykorzystywania specjalistycznego sprzętu. Nasz park maszynowy obejmuje profesjonalne przecinarki, otwornice i systemy poziomujące. Wykorzystując przystawkę z możliwością docinania płytek pod kątem 45º, znacznie ograniczamy efekt nieestetycznych uszkodzeń materiałów. Prócz profesjonalnych usług glazurniczych oferujemy również możliwość sprzątania po remoncie. Śmiało możemy rzec, że w pracach glazurniczych nie mamy sobie równych. Zapewniamy kompleksową obsługę: od przygotowania podłoża, przez właściwe prace glazurnicze, po sprzątnięcie poremontowego rozgardiaszu i przygotowanie przestrzeni do użytkowania.

Szukasz eksperta od usług glazurniczych w Puszczykowie? Polecamy się do zadań specjalnych!

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Precyzja

Dokładność to nasze drugie imię! Wszystkie prace glazurnicze wykonujemy w zgodzie ze sztuką, dbając o każdy detal. Nasza wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt to połączenie, które gwarantuje doskonałe efekty.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w układaniu gresu, dekoru, mozaiki, klinkieru, megaformatów i wielu innych. Flizujemy w stylu prostym, mijankowym, karo, mieszanym lub w układzie zaproponowanym przez klienta.

Znajomość trendów

Podążamy z duchem czasu! Z zaciekawieniem obserwujemy nowe trendy w aranżacji pomieszczeń oraz zmiany w branży glazurniczej. Dzięki temu służymy klientom fachową radą, łącząc wymarzone wizje z funkcjonalnością w użytkowaniu.

Cena układania płytek – co na nią wpływa?

Wśród czynników przesądzających o wyborze płytkarza prym wiedzie przede wszystkim koszt usługi. Warto wiedzieć, że na ceny w glazurnictwie wpływa:

  • zakres usług i oczekiwania klienta;
  • termin realizacji zlecenia;
  • lokalizacja realizacji usługi.
Interesuje Cię cennik naszych usług glazurniczych?

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowej wyceny!

Glazurnictwo to sztuka, która wymaga wyjątkowej precyzji i poczucia estetyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Artur Tretyn
01/10/2023
Profesjonalizm w każdym elemencie pracy, od przygotowania, kultury osobistej i etyki pracy do efektu finalnego i kontaktu ze zleceniodawcą.
Marta Milak
25/09/2023
Fachowo i rzetelnie wykonany generalny remont w całym domu po dawnych właścicielach. Świetny kontakt, wszystko wykonane w terminie. Polecam !
Mirosław
11/09/2023
Solidna ekipa. Od początku do końca prac ani razu nie opuścili miejsca pracy. Codzienne zaczynali o 7.00. Duże doświadczenie , wyposażeni w odpowiednie narzędzia. Zrobili całą łaziankę od A do Z włącznie z płytami wielkoformatowymi. Polecam.
Jarosław Surma
11/07/2023
Życzliwe potraktowanie klienta. Natychmiastowa reakcja. Słowność. Profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
Maverick W
03/07/2023
Malowanie, szpachlowanie wykończenie dwóch łazienek plus salon położony w cudownych płytkach! Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług 🔨🔨🔨 Gorąco polecam zadowolony nowy użytkownik 🤗
Michał “mpk516”
23/06/2023
Szybki czas realizacji remontu mieszkania ze stanu deweloperskiego do stanu do zamieszkania. Brak problemów z ekipą.. Polecam
Joanna Wawrzyniak
06/06/2023
Wykończenie łazienki stanu deweloperskiego… 100 % polecam ! Szybko,dobrze,profesjonalnie 👍🏻
Grażyna Wojtkowiak
27/04/2023
Polecam współpracę z firmą PK-FLIZ. Profesjonalne podejście do remontu i wykonanie, przyjazne nastawienie. Panowie zawsze doradzą, szukają rozwiązań dla pomysłów klienta.
Marcin Osiecki
04/04/2023

Galeria naszych prac glazurniczych

PK-FLIZ

Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również złożyć zapytanie ofertowe, wybierając formularz kontaktowy.
Zadzwoń
+48 796 976 757
Zadzwoń